17 Şubat 2015

N11.com Kredi Kartımızdan Habersiz Para Çekmişler!

2 aydır kalp rahatsızlığından dolayı hastanede yatan babamın kredi kartından 27.12.2014 tarihinde 2488,8 TL alışveriş yapılmasına izin vermişsiniz. Nasıl oluyor da şifresiz bir şekilde alışveriş yapılması normal oluyor firmanızdan?

Firmanız hakkında internet üzerinden küçük bir araştırma yaptım; meğer sizin için gayet normal bir mağdur etme şekliymiş bu! Bu durumun ne kadar farkında ya da içindesiniz bilmiyorum ama hesabını vereceğiniz aşikar. Bankaya dilekçe verdik, Savcılığa da suç duyurusunda bulunduk ve bu işlemlerden sonra da firmanıza açılacak dava için hazırlık yapıyorum. Umarım ilginizi çeker.

Aslan 328 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi19 Şubat 2015

    Sayın Aslan Bay, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Maalesef son dönemde sıkça artan kart bilgi hırsızlığından siz de mağdur olmuş olabilirsiniz. Kötü niyetli kişilerin kart bilgilerinizi kullanarak sitemizden alışveriş yapması maalesef engellenebilir bir durum değildir. Ancak N11.com olarak alıcıların güvenliğini sağlamak adına bir çok önleyici işlem ve inceleme yapılmaktadır. Konu, daha fazla zarar görmemeniz adına tarafımızdan da yakından takip edilecektir, ancak olası kayıpları engellemek için derhal bankanız ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama sağlamış ancak ulaşamamıştır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön