13 Mayıs 2013

N11.com Kendi Sözleşmesine Aykırı Davrandı!

N11.com 208939273668 numaralı ve 201638273664 numaralı siparişlerimin iptalini tek taraflı ve haksız olarak yapmıştır. Mesafeli satış sözleşmesine aykırı davrandı. Siparişlerimi tek taraflı sözleşmenize uymayarak iptal ettiği için n11.com 'dan şikayetçiyim. Sipariş verdiğim ve ödemesini yaptığım ürünleri tedarik edememe durumu veya başka sebepler müşteriyi ilgilendirmez. Parası ödenen ve sitenizde satış yaptığınız ürünleri usulüne uygun şekilde tarafıma iletmeliler.

Aksi takdirde n11.com kesinlikle müşteri haklarına ve hukuka uymayan bir firma olacaktır.

İsmail 131 Okunma

Cevaplar

  • İsmail 23 Mayıs 2013

    Şikayetimle ilgili Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Hakem Heyetinden çıkacak neticeyi bekliyorum. Bilginize...

  • İsmail 13 Mayıs 2013

    bana hikaye anlatıyorsunuz. Benim bir hatam yok ortada, ben sipariş vermişim, ödememi yapmışım. Fiyatı yanlış girseniz dahi Tüketici kanunu gereği etiket fiyatı geçerlidir. Ayrıca benden ödemeyi dahi almışsınız. Ayrıca sizin mesafeli satış sözleşmenizde müşteriye email ile gönderilen ve sipariş edilen fiyat geçerlidir diye madde koymuşsunuz, sözleşmenize kendiniz uymuyorsunuz. Lütfen durumu telafi ediniz. Aksi takdirde yasal yollara başvuracağım.

  • N11.com Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Üyemiz, Talep ettiğiniz ürün, mağaza tarafından, ellerinde olmayan teknik bir sebepten kaynaklı hatalı olarak sergilenmiştir. Ayrıca satıcı tarafından, tarafımıza, satın alınan ürün fiyatının piyasa değerinin çok altında olduğu ve olağan şartlarda bu değerden satılamayacağının anlaşılır olduğu bilgisi iletilmiştir. Yaşanan durum nedeni ile üzgünüz. Konu ile ilgili taleplerinizi “mağazaya soru sor” alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz. İyi alışverişler, n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön