N11.com Kart Ödemesi!

Turan Ç. |

208889433*** sipariş numarasıyla 7586 TL'ye aldığım TV de ödememi 9 taksit yaptığımı hatırlıyorum ki zaten mantıklı olan da bu çünkü tek çekim veya taksit fiyat aynı fakat tek çekim işlem yapılmış, ürünü aldım fakat daha kurulum yapılmadı nasıl düzeltiriz diye sordum yardımcı olamıyorlarmış firmada N11'le sorununuzu halledin dedi tek seçenek ürünü iade etmekmiş bir çözüm var mı bu konuda?

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan Ç.
  11 Ocak
  20:23

  Ben taksitlerden 9 taksit seçeneğini seçtim bu alışverişimden 250 TL kupon ve 50 TL n 11 bonusu kullandım daha daha önce de bir kupon kullanımımda aynı taksit seçeneği tek çekim olarak karşıma geldi o zaman rakam küçüktü ilgilenmedim bu sefer 7286 TL ve nedense kupon kullandığım alış verişime denk geliyor bir de tabi ki bankam taksitlendirir 900 TL karşılığında fakat sizde bu hakkımı kullanmam için bir ücret ödememe gerek yok çünkü siz o hakkı bana vermişsiniz haftada 1-2 kere alış veriş eden müşterinizim varsayalım bir hata yapmış olayım bunu müşteri memnuniyeti için değiştirme hakkım olmalı diye düşünüyorum bankanız taksitlendiriyor gibi komik olarak buluyorum o seçeneği herkes biliyordur sat

 • 11 Ocak
  14:10

  Sayın Turan Çalık,

  Talebiniz ile ilgili kontrol sağlandığında siparişinize ait ürünün alımını tek çekim olarak sağladığınız görünmektedir. Alışveriş gerçekleştirdiğiniz esnada, kart bilgilerinizin girişini sağladıktan sonra sistem tarafından taksit seçenekleri karşınıza çıkmaktadır ve sizler bu seçeneklerden bir tanesini seçerek ödeme onayı sağlayabilirsiniz.

  Taksit seçeneğinin seçilmediği durumlarda sistem ödemenizi tek çekim olarak gerçekleştirmektedir ve siparişiniz oluştuktan sonra taksitlendirme işlemi n11.com tarafından gerçekleştirememektedir. Konu ile ilgili bankanız ile iletişime geçerek tek çekim olarak gerçekleştirdiğiniz ödemenizi taksitlendirebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama sağlamış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri