N11.com Kargolama Süresinin Doğru Belirtilmemesi

Müslüm A. |

www.n11.com İnternet sitesinden bu 3. kez başıma geliyor. Ürünü satın alıyorum ancak kargolanma süresi 1 gün yazılmasına rağmen 7 gün oldu kargoya verilmedi. Kredi kartımla yaptığım alış verişin taksitlerini ödemeye başladım. Müşteri hizmetlerini aradım sonuç alamıyorum. Ben artık art niyetli olabileceklerini düşünmeye başladım. Başladım.

İnternet sitesinde kendileri mağaza açarak, uygun fiyatla satış yapıp artık kaç gün hesaplarında para kalırsa repo faiz getirisi sağlayan yatırım araçlarında değerlendirebileceklerini düşünüyorum. İnsanları yanıltıyorlar. Bu son alışverişim üyeliği de iptal ediyorum.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  08:50

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz.

  Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir, sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açısından büyük önem taşıyor.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza dönüş yapmıştır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Müslüm A.
  03 Nisan
  22:08

  Tarafımca iptal ettirmek zorunda bıraktınız . Sanırım sizin sitenizde ilgili ürünün kargolanma süresi 1 gün yer aldığını dikkate almıyorsun uzda ben 1 günde kargolancak dediğiniz ürünü 1 hafta boyunca bekliyorum ve sonunda iptal ediyorum onu yazıyorsunuz. Lütfen hatalarınızı ört bas edeceğinize deri bildirimlerle süreçlerinizi iyileştirme yollarını arayınız.

 • 03 Nisan
  11:04

  Değerli Üyemiz,

  Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir.

  Yapılan kontrollerde siparişinizin tarafınızca iptal edildiği görülmektedir.

  İptal edilen siparişinizin ücret iadesi bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri