N11.com Kargo Ücreti İle İlgili Yeterince Açıklama Yapılmadı!

Ümit P. |

Yeni açılan bir site olması nedeniyle bazı aksaklıkları gördüm ve boştan yere kargo ücreti ödettirildim. Müşteri hizmetlerine bunu maille yazdım, birkaç gün sonra bana ulaşıp durumu üstlerine yazacakları ve mağduriyetimin giderileceği söylendi ama ne hikmetse 2 hafta oldu hala mağduriyetim giderilmedi. Yeni piyasaya giren bir internet sitesine yakışmadı bu hareket.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit P.
  07 Mayıs
  11:23

  standart cevap vermekten vazgeçin ve insanların mağduriyetiyle ilgili birşeyler yapmaya çalışın. daha kim olduğumu hangi alışverişten mağdur edildiğimi arayıp sormadan böyle bir ileti yazıyorsunuz. piyasaya yeni giren bir sitenin yapmaması gereken davranışlar bunlar

 • 30 Nisan
  13:54

  Değerli Üyemiz

  Talebiniz iletilmiştir.

  Aynı mağazadan tek seferde alınan birden fazla ürün, tek kargo ile toplu gönderilebilirken farklı mağazalardan alınan ürünler için tek kargo ile gönderim yapılmamaktadır.

  Satın aldığınız ürünün de mağaza tarafından birlikte gönderime uygun olarak belirtilmiş olması gerekmektedir. Farklı mağazalardan ürün almanız halinde farklı kargo ile geleceğinden birden fazla kargo ücreti ödeyebilirsiniz.
  Ürün sayfasında, kargo şirketi ve kargo ücreti başlıklarında mağazanın size sunduğu kargo seçenekleri yer alır. Satın alacağınız ürünün kargo ücreti, ürünün boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgi için mağazaya soru sor alanından mağaza ile irtibata geçebilirsiniz.
  n11.com'da 3 tip kargo ücreti bulunmaktadır:

  - Alıcı Öder
  - Mağaza Öder (Ücretsiz Kargo)
  - Şartlı Ödeme (Aynı mağazadan alınan ve toplu kargo gönderimi yapılacak ürünlerde, belli bir adet üstüne, Ücretsiz Kargo seçeneği ekleneceğini gösterir.)

  n11.com tarafınıza bilgi iletmiştir

  İyi alışverişler,
  n11.com Müşteri Hizmetleri