09 Haziran 2016

N11.com Kargo Ücreti Fazla Alındı!

Günlerdir canlı destekten sistemle ilgili sıkıntıyı yazıyorum ancak nafile. Aynı sepette aynı mağazadan aynı üründen 2 adet alıyorum ve kargo ücretini çarpı 2 gösteriyor tek kargo ücreti alınması gerekirken. Bu sistemsel sıkıntı diyorum, bunun inisiyatifini mağazalara bırakmayın diyorum nafile. Ben mağazayla daha fazla muhatap olmak istemiyorum diyorum nafile. Peki benim günlerdir bu sıkıntım hakkında bir bildirim yapıyor musunuz nafile. Bir de utanmadan hayır bir bildirim, kayıt vs. yok diyorlar.

Arkadaş size sisteminizin sıkıntısından bahsediyorum, onlar mağazayla görüş diyorlar. İnsan bir düzeltelim, bakalım demiyorlar da, sistemimizde herhangi bir sıkıntı yok diyorlar.

Betul 100 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi13 Haziran 2016

    Sayın Betül A., Konu ile ilgili talebiniz hakkında yapılan kontrollerde, iki ürünün aynı sepete eklenmesi veya aynı ürünün birden fazla satın alınması durumunda, ürün desilerinin arttığı ve kargo ücretinin de bu kapsamda artış gösterdiği görünmektedir. Ürün desilerinin kontrol edilmesi adına mağazamıza da gerekli bilgilendirme sağlanmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Betul 13 Haziran 2016

    Bu sorun günler sürecek bir şey olmamalıydı. 2 haftadır bir şeyi çözemediniz. Ve benim gibi bir müşteriyi kaybettiniz. Yazık size!

  • N11.com Temsilcisi09 Haziran 2016

    Sayın Betül A., Konu ile ilgili talebiniz incelenmek üzere ilgili bölümlere iletilmiş olup; yapılacak kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön