21 Ocak 2016

N11.com Kargo Ücreti Belirtilmiyor, Kargo Tutarı Yanıltıyor!

N11.com adresinden geçtiğimiz günlerde bir sipariş verdim. Sipariş verirken kargo tutarı ile ilgili bir uyarı ile karşılaşmadım. Sipariş verdikten sonra ekte göndermiş olduğum 1. resimde de gözüktüğü gibi kargo tutarı 0,00 TL gözükmektedir. Ben bu mesajı gördükten sonra herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceğimi düşünerek sipariş verdim. Fakat ürünüm geldiği zaman 11 TL kargo ücreti ödedim.

Daha sonra detaylara baktığımda Alıcı öder ibaresi ile karşılaştım fakat sipariş verilirken ve ödeme yapılırken bu bilgi net bir şekilde gözükmemekte ve müşterileri yanıltmaktadır. Bunun dışında "Alıcı Öder" ibaresi olmasına rağmen ödenecek para gözükmemektedir. N11.com benim için bitmiştir.

Onur 51 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi21 Ocak 2016

    Sayın Onur Milli, Yapılan kontrollerde, siparişinize ait ürünün Kapıda Alıcı Ödemeli Kargo olduğu ve kargo bedelinin ürün ile birlikte ödenmediği görünmektedir. n11.com’un anlaşmalı kargo firması ile çalışan üye mağazaların alıcı ödemeli satışa sunulan ürünleri için n11.com üzerinden kargo ücretlerini ödeyerek sipariş verebilmektesiniz. Kargo bedeli sistem üzerinden ödenmeyen Alıcı Öder Kargo siparişleriniz için kargo ücreti kapıda ödenmektedir. Ürün sayfasında da, ürün fiyatının üst tarafında kargo bilgisi tarafınız ile paylaşılmaktadır. Ödeme ekranında, siparişiniz ile ilgili kredi kartınızdan çekilen tutarlar belirtilmektedir. Kredi kartınızdan kargo bedeli ödenmediğinden, ödeme ekranında kargo tutarı 0 TL olarak görünmektedir. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Konu ile ilgili talebiniz değerlendirilmek üzere ilgili bölüme iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön