N11.com Kargo Gecikmesi!

Osman Ç. |

01.11.2015'de sipariş verdiğim ürün 24.11.2015 tarihinde bile hala kargoya verilmemiştir. Müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerde ayın 12 veya 13'ünde kargoya vereceklerini söylemişlerdi.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Kasım
  17:16

  Sayın Osman Çat,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamız ile sağlanan görüşmeler sonucunda, siparişinize ait ürünün tedarikçi firmadan ulaşmasının beklendiği ancak tedariğinin sağlanamadığı bilgisi alınmıştır. Yaşanan süreç doğrultusunda mağazamız hakkında gerekli aksiyonlar alınmış durumdadır.

  Tarafınız ile yapılan görüşme sonucunda siparişiniz ile ilgili iptal işlemi sağlanmıştır. İlgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri