N11.com Kampanyası Yanılttı!

Erhan Ö. |

N11.com'dan 4 arkadaş 4 tane Canon EOS 60d fotoğraf makinesi aldık. Diğer alışveriş siteleriyle kıyaslamamız sırasında n11.com sitesinde tık hızında diye bir kampanya olduğunu gördük %10 indirim kuponu tanımlanacağı yazıyordu. Bu kampanyaya güvenip tanesi 2349 TL'den 4 fotoğraf makinesi aldık ama aldıktan sonra indirim kuponları hesabımıza tanımlanmadı. Firma ile iletişime geçtiğimiz zaman ise indirim kuponu stoğunun bittiğini ve bu kampanyadan yararlanamayacağımızı söylediler. İndirim kupon stoklu olabilir ama bu stok bitince kampanya reklamının siteden kaldırılması gerekmez mi? Biz n11.com sitesine Doğuş grubunun olduğu için güvenip alışveriş yapmıştık ama insanları kandırmaları hiç hoş değil..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  09:54

  Sayın Erhan ÖNAL,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün kargolandığı görülmektedir. İlgili kampanya sona ermiştir. Kampanyalarımızdan faydalanabilmeniz için bizi takip etmenizi rica ederiz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri