N11.com Kampanyalı Ürün Gönderilmedi...

Mutlu S. |

20793367**** sipariş numarası ile oğluma aldığım Adidas marka spor ayakkabı mağaza tarafından temin edilemediği gerekçesi ile iptal edilmiş ürünü indirim kampanyasından faydalanarak aldım. Madem temin edilmeyecek ürünü neden satışa koyuyorsunuz demek ki kampanyalar hikaye eğer müşteri mağdur edilmişse mağaza tarafından mağduriyeti giderilmeli 1 hafta ayakkabı gelecek diye oğlum ile birlikte bekledik. Kurumsal bir firma olduğuna inandığım N11'e yazık...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  09:29

  Sayın Mutlu S.,

  n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir.

  Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı ve iptalinin gerçekleştirildiği yönündedir. Stok bilgilerinin güncel olarak sağlanması konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün satışa kapatılmıştır.

  Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Uğurlu kampanyalarımız devam etmektedir. n11.com ana sayfası üzerinden güncel kampanyalarımızı takip ederek indirim ve fırsatlardan tekrar yararlanabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri