10 Nisan 2013

N11.com Kampanya Diyor Ancak Göndermiyor!

N11.com'muş, Doğuş grubuymuş yesinler sizi! Özellikle elektronik ürünlerinin fiyatları gerçekten cazip. Fakat satıcı firmalarda nedense bu ürünlere bir türlü onay veremiyorlar. Sipariş verdim gün boyu onay verilmedi akşamda ürün tükenmiş uyarısı var. Ürünün ücreti kartımdan çekildi fakat mağazada onayda bekliyor ve üründe tükenmiş uyarısı var.

Yani durum şu ortada parada yok üründe. Açıkçası bir çok sektörde (Garanti, NTV, Doğuş OTO, Kahve Dünyası, Nusret gibi) işinin en iyisini yapan Doğuş grubu bu işte resmen çuvalladı. Bence partnerlerini yanlış seçti ve karizmayı çizdirdi.

Ali 462 Okunma

Cevaplar

  • Ali 11 Nisan 2013

    Verdiğiniz cevap için teşşekkür ederim.Siparişi iptal etmem gayet normal 1.000 TL ürünün ücreti kartımda alınıp satıcı mağazanız işlemi onaylamaz ise kredi kartımın limiti 1.000 TL azalmış oluyor.Ayrıca tedarik sürecini de anlamış değilim satın almak istediğim ürün samsung galaxy s3, satan firmada direk ithalatçı.Yani ürünün Çin den gelmesinimi bekliyeceğiz.Satan firmanın elinde ürün ya vardır ya da yoktur.Demekki elinizde olmayan ürünleri satmaya çalışıyorsunuz.Benim bu işten anladığım siz 'reklamın iyisi kötüsü olmaz' deyip böyle taktiklerle reklam yapmaya çalışıyorsunuz.Ayrıca samsung marka cep telefonun tedarik sürecini de merak ettim acaba Samsung Türkiye de cep telefonumu üretiyor:)

  • N11.com Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirilirisiniz. Hazırlık süresi bilgisine ürün sayfasındaki Kargo Detayı alanından ulaşabilirsiniz. Yapılan kontrollerde ürün tedarik süreci dolmadan siparişlerin tarafınızdan iptal edildiği görülmektedir. İyi Alışverişleri n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön