21 Ağustos 2015

N11.com Kampanya Bilgilendirme Detayları Olmadığından 25 TL'lık İndirimim Çöpe Gitti.

Bugün bir cep telefonu ve 2 adet selfie çubuğu sipariş ettim. Garanti n11 Bonus Kampanyası dahilinde 500 TL'lık alışveriş yapana 25 TL hediye ediliyordu. Tek bilgi buydu. Detaylı herhangi bir bilgi de bulunmuyor. Müşteri temsilcisi bayan bile uzun bir süre bulamadı ve uzunca bir süre beni telefonda bekletti, (siteyi açıp kontrol edin) buna istinaden siteden 500 TL'nin üzerinde bonus kart ile tek çekimlik alışveriş yaptım.

Fakat hediye kuponu, indirim çeki vs.. gelmedi. Telefon ettiğimde öğrendim ki baştan SMS atmak gerekiyormuş fakat sitelerinde herhangi bir bilgi yok. Ben mağdur oldum ve 25 TL'm çöpe gitti. Bizim sorunumuz değil, bankanın sorunu diyor N11.com. Teşekkürler!

Merve 1.265 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi21 Ağustos 2015

    Sayın Merve Ateş, Kampanya koşullarında da belirtildiği gibi Kampanyaya katılım için, Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Ticari Kart, Bonus American Express, Bonus Sanal kart ve Easy kart sahiplerinin harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan, "N11" yazıp; 3340'a sms göndermelidir. n11.com sayfamızda bulunan ''Kampanyalar'' bölümünden detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşme ile ilgili çağrı kayıtları dinlenmiş olup, konu hakkında gerekli aksiyonlar alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön