N11.com Kalitesiz Hizmet ve Hatalı Kargo Gönderimi..

Tayfun S. |

Firmadan 31 Mart 2016 tarihinde verdiğim sipariş 3 gün geçmesine rağmen elime ulaşmamıştır ve kargo takibi yaptığım kargonun başka bir adrese gönderilmek üzere şubelerinde beklediği bilgisi verilmiştir.

Sistemlerinde doğru adresim olmasına rağmen nasıl yanlış adrese gönderiliyor anlamak güç. Tabi bu yanlışı kimse kabullenmiyor tabi hata bizim gibi bu firmadan sipariş verende. Ürünün doğru yere ulaşması için kimse yardımcı olmamasına karşın sipariş iptali yaptırdığım iade tutarının 10 günde geri ödeneceği de cabası. Nasıl bir müşteri memnuniyet anlayışı!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Nisan
  10:31

  Sayın Tayfun S.,

  n11.com'da siparişleriniz mağazalarımız tarafından adresinize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır ancak kargo süreci kargo firmalarının uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  Siparişinizin adresinize teslim edilebilmesi adına konu Lojistik birimine iletilerek, kargo firması ile yapılacak görüşme süreci doğrultusunda yönlendirme sağlanabilmektedir. Ancak siparişiniz ile ilgili iade süreci başlatılmış olup; talebiniz mağazaya tarafından onaylanmıştır.

  Banka kartı ile yapılan alışverişlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, ilgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup; banka süreçlerine bağlı olarak minimum 7 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansımaktadır.

  9.90 TL ücret iadeniz, n11.com tarafından 5 Nisan tarihinde saat 13:25 itibarı ile bankanıza aktarılmıştır. Bankanızdan kontrolü sağlamanızı rica ederiz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri