N11.com İz Bırakmaz Diye Satılan Ürün Aracımı Mahvetti.

Mert B. |

Dün satın aldığım ürün bugün elime ulaştı. Satın aldığım sayfada iz bırakmaz ibaresi vardı. Güvenip aldım. Aracın göğsünde 2.5 saat kadar kaldı. İşini yapmadığı için çıkarttım ve göğüs üzerinde çıkmayan çok kötü bir iz bıraktığını gördüm. Kullanıcı olarak elimden gelen şeylerle temizlemeye çalıştım ancak sonuç alamadım.

Satışı yapan firma ile görüştüm sonuç alamadım. N11 ile görüştüm sonuç alamadım. Sıfır km aracımı mahvettiler. Ayrıca satış sayfasından iz bırakmaz ibaresini çıkartıp satışa devam ediyorlar. Elimde hepsinin ekran görüntüsü mevcut. 80 bin TL'ye yakın aracım 30 TL'lik ürün yüzünden mahvoldu. Gerekenin yapılmasını talep ediyorum. Gerekirse daha ileri gideceğim.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  18:08

  Sayın Mert Buyurgan,

  Siparişinizin iade edildiği görünmektedir. Mağazadan alınan bilgi siparişinizin iade edilmesi haricinde farklı yönde herhangi bir işlem sağlanamayacağı yönündedir.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Mert B.
  26 Haziran
  16:44

  Daha önce Turkcell ile de bir sorun yaşamıştım. Kendileri hem mail, hem de telefon yoluyla her türlü ilgi ve alakayı göstererek sorunla ilgilendiler. Ancak n11.com\'un bu kadar ilgisiz olduğunu bilmiyordum. Yaşadığım sorun ile ilgili olarak hiçbir ekstra gayret, çaba gösterilmedi. Yapılan iade zaten yasal hakkım olan bir iadedir. Ayrıca n11 üzerinde satış yapan ata Teknoloji Center denilen firmada hiçbir şekilde dönüş yapmamıştır. Arabamda oluşan sorunun maddi manevi karşılığını kim verecek? Bu konuyla ilgili firmanızı mahkemeye vermem işten bile değil... Elimde her türlü geçerli olabilecek ekran görüntüleri ve fotoğraflar mevcut. Buradan özellikle yeni alışveriş yapacaklara söylüyorum, alacağınız ürün için satıcıdan muhakkak ek olarak bilgi alın, deneyin. Ayrıca sorun yaşarsanız n11 müşteri hizmetlerine kesinlikle güvenmeyin. Güya çalıştıklarını göstermeye çalışıyorlar ancak sadece bizlerin yasal hakları olan çerçeve dahilinde işlem yapıyorlar. Ekstra bir kusur giderme durumu söz konusu değil. Size teşekkür etmiyorum. Alışverişlerime belki devam ederim ama bundan sonra n11 ben ve benim çevremdeki insanlar için şüpheli bir mağaza olacaktır.

 • Mert B.
  22 Haziran
  13:44

  n11 yönetiminden hiçbir şekilde telefon veya mail yoluyla dönüş almadım. Bu sorunlu ürünü satan firma hala aynı şekilde, sadece \"iz yapmaz\" ibaresini kaldırmış şekilde ürünü satmaya devam ediyor. n11 yönetim olarak firmaya bu ürünü kaldırmaları gerektiğini bile söylememiş. Aracımda oluşan hasarın masrafını kim karşılayacak? Sizleri mahkemeye vermekten başka yol bırakmıyorsunuz... Ayrıca ürünün iadesini yapmama rağmen site üzerinden iade bilgilerini giremiyorum çünkü siteniz çalışmıyor. Son olarak n11\'den alışveriş yaparken iki kez düşünmenizi tavsiye ediyorum.

 • 19 Haziran
  11:33

  Sayın Mert Buyurgan,

  Mağazadan alınan bilgi iade talebinde bulunduğunuzda iade talebinize cevap verileceği şeklindedir. “Hesabım” sayfasındaki “Mevcut Sipariş” bölümünden ilgili ürünü seçerek iade talebinizi mağazaya iletmenizi rica ederiz.

  İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri