04 Mayıs 2016

N11.com İptal Edilen Ürün.

29 Nisan tarihinde 100 TL üzerinde alışveriş yaptım. Ürünümün 1 tanesi stoklarında kalmadığı için reddedildi. Ancak bu durumda alışveriş tutarı 100 TL altına düştüğü için bankanın verdiği 10 TL tutarındaki cippara geri alındı.

Dükkan sahibi ve site müşteri hizmetleri ile görüştüm zararımın telafisi için 10 TL indirim kuponu vermelerini istedim ama müşteri anlayışları sıfıra düşmüş site ve dükkan sahibi bize sadece teselli konuşması yaptılar! Durumu yargıya taşıyacağım.

Recep 141 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Sayın Şükran T., n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı ve iptalinin gerçekleştirildiği yönündedir. Stok bilgilerinin güncel olarak sağlanması konusunda mağazamıza gerekli uyarılar yapılmış olup, ilgili ürün satışa kapatılmıştır. Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. 10 TL Chippara kampanyası bankanız ile ilgili bir süreç olup; n11.com tarafından telafisi sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz, talebiniz ile ilgili yardımcı olmak ve telafi konusunda alınacak aksiyon hakkında sizleri bilgilendirmek adına arama yapmış ancak ulaşamamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön