14 Nisan 2014

N11.com İnternet Fiyatlarını Keyfi Değiştiriyorlar

Haftasonu N11.com sitesinde (E** D** mağazasında) uygun fiyatlı bir bilgisayar gördüm ve izlemeye aldım. Mağaza ile ilgili bilgi almak için N11.com müşteri hizmetlerini aradım ve bilgi istedim,aynı zamanda mağazaya bu fiyatın ne zamana kadar geçerli olacağını sordum. Ben soruyu sorduktan 6-7 dakika sonra mağaza ürün fiyatını 1000 Tl. arttırdı ve açıklama olarak stoklar bitti dediler.

Eğer stok usulü satıyorsanız elinizdeki stok ne kadar, müşteriye bildirmelisiniz veya kampanya şu tarih ve saate kadar geçerli demelisiniz. Müşteri stok durumunu ve kampanyanın ne zamana kadar geçerli olacağını bilmeden nasıl hemen alışveriş yapabilir.

Açıkçası müşteri korunmuyor. Kar amacı güdüyorlar.

Berkant 99 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi21 Nisan 2014

  Sayın Berkant Kayan, Sizlerden gelen öneri ve şikayetler doğrultusunda mağazalar ile ilgili gerekli aksiyon n11.com yönetimi tarafından alınmaktadır. İlginize teşekkür ederiz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Berkant21 Nisan 2014

  N11.com ile ilgilim şikayetimde firma konu ile ilgili bir gelişme olup olmadığı hakkında herhangi bir bilgi iletiminde bulunmadı..Ne gibi bir yol izleyebiliriz?

 • Berkant18 Nisan 2014

  N11.com geri bildiriminiz ekiplere iletilmiştir şeklinde bir mesaj belirtmesine rağmen, ne gibi bir yaptırım ve tedbir aldıklarını henüz açıklamadılar.Firmadan en kısa zamanda bu konuda bir açıklama rica ediyorum..

 • N11.com Temsilcisi15 Nisan 2014

  Değerli Üyemiz, Geri bildiriminiz ilgili ekiplere iletilmiştir. İlginize teşekküre ederiz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Berkant15 Nisan 2014

  Firmaların çözüm odaklı değil de insanları oyalamaya yönelik tavır sergilediklerini düşünüyorum. Her zaman klasik cevaplar..İlgileniyoruz,değerlendireceğiz vs. Sorun çözüldü mü hayır? Sonuçta insanlar bir şekilde mağdur olmaya devam edecekler..

 • Berkant14 Nisan 2014

  N11.com müşteri hizmetlerinden aradılar ve gerekli mağazayı uyaracaklarını belirttiler. Bu bence klasik bir yaklaşım ve benim bu uyarıdan hiçbir zaman haberim olmayacak. N11.com'da bazı mağazalar kampanyalı ürünlerinde kaç adet stok kaldığını belirtmişler, neden şirket politikası olarak bu genele yayılmaz ve tüketici korunmaz..Benim beklediğim mağazanın özür dilemesi ve ürünü belirttiği fiyattan satması..Belki ileride başka kişileri de bu şekilde kandıramazlar..Kampanya yaptım ama müşteri ne zaman biteceğini ve ne kadar stok kaldığını bilemez..Kime kampanya yapıyorsunuz o zaman..Mağazaya mail yazıp soru sorduktan 6-7 dakika sonra stok bitti deyip ürün fiyatı artar mı? Nereden bilebilirim sizin stok sayınızı? Bu sorun çözülene kadar şikayetime sosyal medyada farklı platformlarda devam edeceğim. Saygılarımla.. Doç.Dr. Berkant Kayan ,Aksaray Üniversitesi

 • N11.com Temsilcisi14 Nisan 2014

  Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz. Mağaza hakkında şikayetiniz ilgili bölümlere iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafınıza geri dönüş yapmıştır. n11.com müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön