N11.com İndirim Olduğunda Fiyatları Artıyor!

Mustafa D. |

İndirim çekleri uyguladığınız andan itibaren fiyatlar direk artıyor, ancak indirimin günü bittiğinde ise fiyatlar düşüyor. o zaman neden indirim yapıyorsunuz, amaç insanları saf yerine mi koymak? Şimdi diyeceksiniz dükkanlarla bizim alakamız yok ancak bunu düzenleyecek olan sizsiniz. Örneğin sitenizden bir cep telefonu alacaktım bir dükkanda Sony Eurasia Xperia Z3 1790 iken %5 indirim uyguladınız telefonun fiyatını 1850 yaptılar ve buna 2 kez şahit oldum. Dükkana sorduğumda ise indirimin bizle alakası yok diyor bana da çok inandırıcı geldi! Ya hiç indirim yapmayın çünkü bir faydası yok ya da indirim yaptığınızda gerçekten bu bir indirim olsun...

Etiketler :

Kampanya-Taksit Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  15 Temmuz
  02:40

  Çok yardımcı oldunuz teşekkürler! Nedense bu sizden bağımsız olan mağazalar siz indirim yaptığınızda direk fiyatları yükseltiyorlar. Gerçekten birbirinizden o kadar bağımsızsınız ki!

 • 14 Temmuz
  10:07

  Sayın Mustafa Dere,

  Müşterilerle mağazaları buluşturan n11.com, ürün alım satımı yapmamaktadır. Satın aldığınız ürünlerin fiyatları, n11.com tarafından değil, üye mağazalar tarafından belirlenmektedir.

  Ürün fiyatlarındaki değişiklikler, tamamen mağazaların ücretlendirme politikası ile ilgilidir. Bu nedenle aynı markaya ait, ancak farklı tarihlerde satışa sunulan ürünlerde fiyat farklılıkları olabilmekte ve n11.com'da benzer ürünler farklı mağazalar tarafından satışa sunulabilmektedir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri