28 Haziran 2016

N11.com İlgisizlik Had Safhada!

20 Haziran'da verdiğim sipariş için 22 Haziran en geç kargolama tarihi verdiler, ancak tedarikçi firma tarafından kargolama yapılmadı. N11.com ile iletişime geçtim, mağazaya (hirdavatmarketim) sorun dediler, mağaza hiçbir yazdığıma cevap vermedi, n11.com'a geri döndüm, cevap alamıyorum ilgilenir misiniz dedim, 2 gün sonra geri döndüler, pazartesi (27.06.2016) kargolanacak dendi, bugün salı halen bir gelişme yok.

Canlı destek üzerinden n11'e yazıyorum cevap veren yok. Bir sipariş verdim, bir haftadır herkes topu birbirine atıyor, ben siparişi kimden verdiysem muhatabım odur, bir haftada bir işi olumsuz ya da olumlu çözemiyorsanız bırakın yapmayın.

Cantuğ 131 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi01 Temmuz 2016

  Sayın Cantuğ B., Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görünmektedir. İlgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Cantuğ 30 Haziran 2016

  Mağazada aynı ürün daha yüksek fiyattan hem de birden fazla adette satışta şu an. Mağazalarla yaptığınız sözleşmelere, bu gibi durumlar için, müşterilerinizi korumaya yönelik yaptırımlar eklemediğiniz için, mağazaların bu tür kurnazlıklar yapmalarına olanak tanıyorsunuz ve sorumluluk almış oluyorsunuz. Mağazayla da bu durumu tartışabilirdim, kendilerinin de web'den satışları var ancak, ben sizden aldım ve muhatabım sizsiniz, bu sizden son alış verişimdir, etrafımdaki herkese de bunu bu şekilde bildireceğim.

 • Cantuğ 30 Haziran 2016

  Siparişimle ilgili halen bir şey yapılmadı, canlı destek'tende tatmin edici birey dendiği yok. Şimdi araya bayram da girecek, bu sefer denecek ki bayram girdi gönderemedik. Mağazanın stoğunda olmayan bir malzeme neden bana satıldı? Mağaza (Hırdavatmarketim) elimde yok diyor madem, neden hala sitesinde aynı ürün stokta ve satışta gözüküyor, fazla indirimli aldım herhalde yıldırmaya çalışıyorlar. Ne n11.com'u ne de hırdavatmarketim'i hiçbir şekilde kimseye tavsiye etmiyorum.

 • N11.com Temsilcisi28 Haziran 2016

  Sayın Cantuğ B., n11.com'da siparişleriniz ile ilgili kargo sürecinde gecikme yaşanması durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte, mağaza başarı puanları da olumsuz yönde etkilenmektedir. Mağazamız ile sağlanan görüşmede, siparişinize ait ürünün tedariğinin sağlanarak 29.06.2016 tarihinde gönderiminin sağlanacağı yönünde bilgi alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizlere bilgilendirme sağlamıştır. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön