16 Ocak 2015

N11.com İlgisiz Hizmet!

Defalarca memnun bir alışveriş yaptığım siteden yaptığım son alış verişte ciddi sıkıntı yaşadım. 1 ay boyunca ürün gelmedi her aradığımda "haftaya gönderilecek" bilgisi verildi ve bunu hep ben arayarak öğrendim. Müşteri hizmetleri tarafından takip olayı 0.

Bir ayı aşkın zaman sonunda firma ürünü gönderemeyeceğini iletti. N11'den bunun için bir çaba ne bir arama almadım iptal edilecekse en baştan yapılması gerekirdi beni 1 ay oyaladılar. Müşteri hizmetlerinden yetkili görüşmesi istediğim halde onu da yapamadım. Sonuç olarak üyeliğimi sildim.

Canan 190 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi16 Ocak 2015

    Sayın Canan Başar Arıkan, Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Mağaza hakkındaki şikayetleriniz ilgili bölüme iletilmiştir. Yapılan kontrollerde siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön