N11.com ile Mağaza Elele, Müşteriye Geçmiş Ola!

Salim Ç. |

Bahsedilen siteden s*** adlı mağazadan telefon aldım, telefon geldi çalıştırdım ve telefon ekranının yarısı göstermiyor. Telefonu geri kargoladım ve iade istedim mağaza telefonu servise yönlendirdik diyerek iademi reddetti.

Şimdi yanıltıcı mağazaya arka çıkan müşterisini korumayan N11'den bir daha asla alışveriş yapmam.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  09:21

  Sayın Salim Ç.,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Salim Ç.
  12 Mayıs
  23:24

  Maalesef n11 com tüketici yasasını yok sayarak müşteriyi mağdur ediyor, kanunları yasaları yok sayarak ticaret yapan bir siteden asla alışveriş yapmıyacağım, yaptırmayacağım.

 • 06 Mayıs
  09:55

  Sayın Salim Ç.,

  Elektronik ürünlerin iade sürecinde, mağazalar teknik servis raporu talep edebilmektedir. Üründe herhangi bir sorun tespit edilmesi durumunda, yetkili servis incelemesi sonucunda iade ve değişim sağlanabilmektedir.

  İlgili ürün tarafınıza orijinal ambalajında, sıfır olarak gönderilmektedir. Üründe herhangi bir arıza tespit etmeniz durumunda garanti kapsamında yetkili servisten destek alınması gerekmektedir. Üründe üretim hatası tespit edildiği taktirde mağaza iade almakla mükelleftir.

  Teknik servis raporu olmadan ürünü iade etmeniz durumunda, mağaza ürünü ana bayiden değiştirememekte ve üretim hatalı ürün olarak işlem sağlayamamaktadır.

  Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün incelenmesi adına yetkili servise yönlendirildiği ve sürecin hızlandırılması adına gerekli bilgilendirmenin sağlandığı; inceleme sonucuna bağlı olarak iade veya değişim hakkında tarafınıza bilgi paylaşılacağı yönündedir.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri