N11.com İki Seferdir Yanlış Adrese Giden Ürün.

Aslı M. |

Kurumsallaşmamış bir site. Göndereceği adresten haberi olmayan tedarikçiler ile çalışıp, müşteriyi inletiyor. İki defa istediğim ürün yanlış adrese yönlendirildi. İzinliyken ev adresimi yazdığım halde iş adresime. İş adresimi yazınca ev adresime. Şaka gibi. İzne çıkıp iş yerinden kargo almaya gitmekte ne hoş olur ama. Zaten kargo firmasına da ulaşmak zulüm. O bambaşka bir şikayete konu. Yok yok ben internetten sipariş vermeye tövbe ettim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ağustos
  18:54

  Sayın Asli Mine,

  Yapılan kontrollerde siparişinizin talep ettiğiniz adrese yönlendirildiği ve taşıma durumunda olduğu, adresinize teslim edilmek üzere dağıtıma çıkarıldığı görünmektedir. Hesabım sayfanızdan kargo takibinizi sağlayabilirsiniz.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Aslı M.
  27 Ağustos
  23:20

  Kargo şirketi Yurtiçi olup, halen Güncelleme yapmayarak teslim edilemedi bilgisi iletmektedir. Neyse tatile giderken de deniz ayakkabısı giymeyiveririm. Bu kargo şirketini Allah'a havale ettim.com a şikayet edeceğim.

 • Aslı M.
  27 Ağustos
  16:45

  Ürünüm halen kargo firmasında yanlış adrese yönlendirilmiş görünüyor. Hadi Hayırlısı. Orhan gencabay " Haklısın haklı, bence sizde Haklısınız" Hatalı olan alışveriş yapmakla benim diyorum.

 • 26 Ağustos
  17:59

  Sayın Asli Mine,

  n11.com'da siparişleriniz mağazalar tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine kargolanmaktadır ancak ürünler kampanya kodu ile gönderildiğinden dolayı, kargo firması sistemlerinde bulunan kayıtlı adresinize gönderim sağlayabilmektedir.

  Siparişiniz ile ilgili mağazamız aranarak, kargo şubesi ile görüşülerek siparişinizin talep ettiğiniz adrese yönlendirileceği bilgisi alınmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri