N11.com İcraya Rağmen Ürün İadesi Alınmıyor!

Filiz T. |

Aylar önce de buradan yazmıştım. Bana geri dönüldüğünde hemen çözeceğiz denildi üzerinden aylar geçti onlarca kez N11 aradım ama hala hiçbir çözüm yok ilgilenen yok. Çok güvenilmez sanırım merdiven altı bir firma ile muhatap edildim. Yaşamadığım sorun kalmadı. Üç avize almıştım. Birini göndermediği halde satıcı firma gönderdiğini söyledi. N11 firmayı savundu. Kargoda gelmediğini ispatlayınca ücret iade edildi. Bunu firmaya sahibi telefonda öğrenince sesindeki hayal kırıklığını duymalıydınız.

Gelen diğer 2 ürün görseldekinden farklı ve çok kalitesizdi. Firma bana 8 kez farklı bir firma kodun vererek yasal sürede ideyi önledi. Tüketici Hakem Heyetine başvurdum kazandım ama paramı alamadım. İcra devası açtım yine alamadım. n11 iade butonunu da kapatmış. Başıma büyük bir sorun açtıkları gibi ne çözüm ne özür var ortada ama o firmanın ürünlerini satmaya başkalarını da yakmaya devam ediyorlar.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Eylül
  14:26

  Sayın Filiz T.,

  Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünleri iade ederek mağazaya göndermeniz durumunda iade talebinize onay verileceği bilgisi alınmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • 07 Eylül
  16:32

  Sayın Filiz T.,

  Talebiniz ekibimize ulaşmış olup; sonuçlandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri