13 Şubat 2014

N11.com İadeyi Teslim Almayan Mağaza

206988412960 no'lu siparişim cayma süresi içinde iade etmemiş olmama rağmen mağaza tarafından kargodan teslim alınmamıştır. Kargo parasının kendilerine ait olmadığını söyleyerek?
N11.com un sayfa sayfa yazdığı cayma hakkı süresi ve süreci ücretsiz olduğundan haberi olmayan bir mağaza ile nasıl çalışıyor? Hadi çalıştı n11 neden 4 gündür belki 30 kez konuşmuş olmamıza rağmen bir çözüm üretemiyor?

Her seferinde şikayetiniz ilgili yerlere iletilecek size geri dönülecek deniliyor. Bunun adı çocuk pışpışlamak mıdır? Çalıştığın mağaza senin kurallarını uygulamıyorsa sen uygulatmak zorundasın, uygulatamıyorsan müşterinin mağduriyetini gidermek zorundasın ey n11.com.

Gaye 46 Okunma

Cevaplar

  • Gaye 13 Şubat 2014

    Evet onaylanmış... 4 günlük sürecin 30 telefon konuşmasından sonra kargo şirketiyle uğraşımı saymadım bile... Telefon faturam kabardı, strese girdim, gerildim sayenizde... Bu kadar uğraşmanın ardından kolayca çözülebilecek bi süreci beni yıpratarak, mağdur ederek çözdünüz tebrik ediyorum başarılarınızı!!

  • N11.com Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, Yapılan kontrollerde siparişinize ait iade talebinin onaylandığı görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön