N11.com İadesi Yapılacak Ürünüm Gelmedi!

Pelin K. |

N11.com'dan 11-07-15 tarihinde arzum saç kurutma makinası aldım. Ürün arızalı geldi müşteri hizmetleri aldığınız kişiye geri iade edebilirsiniz dedi. Ürünü gönderdim ancak satıcı Arzum'dan arızalı raporu olmadan kabul etmeyeceğini söyledi. Bana ürünü geri gönderdi. Ancak kargo bedel istedi tekrar müşteri hizmetlerini aradım hatayı düzelteceklerini söyledi. Aradan haftalar geçiyor ne ürünümden haber var ne de kargodan.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  11:55

  Sayın Pelin Kurt,

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade almakla mükelleftir. Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz çağrı kayıtları dinlenmiş olup, ürünün mağaza garantisi kapsamında olduğu, iade süreci öncesinde ''Mağazaya Soru Sor'' bölümünden mağaza yetkilisi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabileceğiniz yönünde bilgi paylaşılmıştır.

  Mağazamızdan alınan bilgi, üründe tespit edilen sorun ile ilgili teknik servis raporu temin etmeniz durumunda iade talebinize onay verileceği yönündedir. Sürat kargo / Begos şubesi ile iletişime geçilerek, siparişinizin ilgili şubede bekletildiği ve kargo ücretini karşılamanız durumunda tarafınıza teslim edileceği bilgisi alınmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri