N11.com İadesi Onaylanmış Ürünün Ücretini İade Etmiyor!

Ahmet Furkan E. |

N11.com üzerinden satın almış olduğum ürünü arıza çıkardığı için iade ettim ve mağaza 27.09.2016 Salı günü sabahında iadeyi onayladı. Ancak N11.com 2-4 gün arasında kartımda göreceğimi söylediği iadeyi kartıma ödememiş. Sistem sipariş tarihi eski olduğu için iadeyi yapmamış gibi bir bilgi verdi, müşteri temsilcisi ve 30.09.2016 Cuma günü gün içerisinde konunun çözülmesi için kayıt oluşturdu ancak saat 17.00 olmasına rağmen hiçbir dönüş yapılmadı. Lütfen bir an önce iademi yapın.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ekim
  17:28

  Sayın Ahmet Furkan E.,

  Siparişiniz ile ilgili ücret iadenizin sağlanabilmesi adına konu Finans birimine iletilmiş olup; yapılan kontrollerin ardından bankanıza iade talimatı gönderilmiştir. Talimatın bankanız tarafından işleme alınması sonrasında ücret iadeniz hesabınıza yansıyacaktır.

  İlgili süreç bankanızın uygulamalarına bağlı olarak değişebilmekte olup; ortalama 10 iş günü sürebilmektedir. Bankanızdan süreci takip etmenizi rica ederiz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet Furkan E.
  04 Ekim
  09:43

  Halen bir dönüş yapılmadı.

 • Ahmet Furkan E.
  03 Ekim
  10:27

  Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede iademin halen inceleme aşamasında olduğunu beklemem gerektiğini ifade etti. İademi 2-4 gün içerisinde kartıma yansıyacağını beyan eden N11 bir hafta geçmesine rağmen daha bankama iade bilgisi bile verilmemiş. İade edilen puanları kullandırtmadığı gibi iade ücretinin de üzerine yatmak niyetinde anlaşılan.

  Müşteri temsilcisi de ne sorsam aşağıdaki mesajı kopyalayıp yapıştırdı sadece hiç müşteri temsilcisiyle uğraşmayın buyurun ben kopyaladım buraya verecekleri cevabı.

  Talebiniz ile ilgili çözüm süreci tamamlandığında tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı açıklama yapılacaktır. Bu sebeple müşteri hizmetlerimizce yapılacak geri dönüşü beklemenizi rica ederiz

 • 01 Ekim
  11:09

  Sayın Ahmet Furkan E.,

  Siparişinize ait ürünün satın alım tarihi 10.02.2015 olarak görünmektedir. Satın alındıktan uzun süre sonra iadesi gerçekleşen siparişlerin ücret iadesi, aradan geçen süre zarfında kart statüsünde değişiklik olabileceğinden dolayı sistem üzerinden sağlanamamakta ve bankanıza iade talimatı gönderilmektedir.

  Siparişiniz ile ilgili ücret iadenizin sağlanabilmesi adına konu Finans birimine iletilmiş olup; yapılacak kontrollerin ardından tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri