Olcay K. Teşekkür Mesajı

N11.com a teşekkürler. Hemen aradılar. İade hakkında yardımcı oldular.

N11.com İadelerde Yardımcı Olmuyor!

Olcay K. |

Ürün alımlarında müşterilerine hızlı hizmet verdikleri doğru ama iade söz konusu olduğunda müşteriye yardımcı olmuyorlar. Ben 9 aylık kızım için elbise sipariş ettim ama bana 4-5 yaş elbisesi geldi. İade etmek isteyince mesaj atın diyorlar. Mesaj atıyoruz kaç gündür dönmüyorlar. Bir de satıcıya ulaşmaya çalıştık ki ne o isimde ne de o numarada böyle biri yok. N11 size hiç yakışmadı. Çevreme de söylüyorum bunları.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  15:26

  Sayın Olcay K.,

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Olcay K.
  23 Mayıs
  13:01

  N11.com a teşekkürler. Hemen aradılar. İade hakkında yardımcı oldular.

 • 23 Mayıs
  10:40

  Sayın Olcay K.,

  Şikayetinize ait e-posta adresi ve irtibat numaranız üzerinden, siparişinize ait üyeliğe ulaşılamamaktadır. Siparişiniz ile ilgili sipariş kodu veya e-posta bilgilerini tarafımız ile paylaşmanız durumunda, gerekli kontroller sağlanacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri