N11.com İade ve Değişim Olmaması!

Yağmur B. |

N11'den ilk önce Sinbo'nun stokta 10 tane kalan düzleştiricisini aldım kargo gelmedi iade yapılacak denildi sonra bende Braun'un düzleştiricisini aldım düzleştirici elimin içine sığacak kadar küçük kesinlikle abartmıyor tam elime sığıyor değişim ve iade yapmıyorlarmış, kişisel bakım ürünlerinde ürün elimde patladı. Mağdur oldum bu nasıl bir şeydir ya ben düzleştiriciyi ne yapacağım şimdi işime de yaramıyor böyle şey mi olur ya.

Etiketler :

Ürün / Hizmet Değişim Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  16:06

  Sayın Yağmur Birinci,

  6502 numaralı kanunun, mesafeli satış sözleşmeler yönetmeliği, 15.madde (ç) bendi cayma hakkı istisnalarına göre, kanun gereğince niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünler) Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler içerisinde yer almaktadır.

  Siparişinize ait ürün hijyen koşulları sebebi ile Cayma Hakkı kapsamı dışında kaldığından iadesi sağlanamamaktadır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri