N11.com İade Talebinin Reddi!

Ali Murat E. |

N11.com sitesinden 209792562766 sipariş kodu ile makyaj seti siparişi vermiştim. Ürün kargo bedava bir ürün olduğu halde teslimat sırasında kargo ücreti istenmesi sebebiyle bizzat n11.com yetkilisiyle görüşerek ürünü teslim almadan iade etti ve ücret iadesi talebinde bulundum. Fakat n11.com 'ürünün kargoya sağlam teslim edildiği' ve benzeri iade talebiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan saçma sapan gerekçelerle iade talebimi 3 kez reddetti. Şu an ürün, firmasında param n11.com da ne ürünü gönderiyorlar ne paramı iade ediyorlar. En son görüştüğümde aynı gün içinde döneceklerini söylemelerine rağmen 2 gündür arayan soran olmadı. 22 TL'lik ürün için bir o kadar telefon masrafı yaptım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  16:27

  Sayın Ali Murat Esencan,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi iade talebi oluşturduğunuzda talebinize cevap verileceği yönündedir. İade talebinin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri