12 Kasım 2014

N11.com İade Sorunu!

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun (“Kanun”) gereğince, alıcıların teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır. Kanunu her kurumun uygulaması gerekmektedir.

N11.com üzerinden üzerinden aldığım ürün çalışmadı. Bende kalitesini beğenmediğimden, değişim yerine iadesini istedim. N11.com üzerinden iade talep formu doldurdum. Sistem ürünü Sürat Kargo ile ücretsiz gönderebileceğim uyarısını verdi. Bende kargo ücreti ödemedim. Ancak firma kargo ücreti ödemediğimden ürünün iadesini kabul etmiyor. N11.com müşteri hizmetlerini aradım, bana kargo ücretini ödemeniz lazım diyorlar.

M.fikret 211 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Kasım 2014

    Sayın M.Fikret Öztürk, Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürün mağazaya ulaştığında iade talebinize cevap verileceği yönündedir. Müşteri Hizmetleri ekibi bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön