N11.com İade Oyalama Taktiği!

İsmail B. |

30.09 2015 tarihinde aldığım bluetooth kulaklığı kullanmadan kulağıma takmadan denedim kulaklık aşırı derece karşı tarafa sesimi yankılı iletiyordu, aynı gün iade işlemini başlattım ama nedense N11.com verdiği kampanya kodu ile iade etmem gerekiyordu ama kampanya kodu çalışmıyor Aras Kargo paketi yollayamadı kod yanlış çıktı iade etmek istiyorum diyorum kampanya kodu yanlış diyor.

N11.com'u arıyorum inceliyoruz diyerek oyalaya oyalaya tam 5 gün geçti müşteri temsilcileri nasıl takipse konu ile alakaları yok bilmiyorlar hala bana iade nasıl yapılıyor onu anlatıyorlar birde aklınızda bulunsun alışveriş yaparken iade almak dükkanın isteğine kalmış öyle diyor kanunu bilmeyen müşteri temsilcisi.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  13:14

  Sayın İsmail Bircan,

  Yapılan kontroller ilgili ürün hakkında talebinizin Çözüm Ekibine iletildiği ve mağazaya ulaşılma süreci doğrultusunda tarafınıza dönüş sağlanacağı yönünde kontrol sağlanmaktadır.

  Mağaza ile görüşme sağlandığında ürünün kampanya kodu olmadan karşı ödemeli olarak Aras Kargo firması ile mağaza iade adresine gönderildiği ve Hesabım Mevcut Siparişlerim kısmından iade talebinizi ilettiğiniz takdirde ürün iadenize onay verileceği yönünde bilgi alınmıştır.

  İade talebiniz onaylandığında ilgili ücret n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup banka süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 3 iş günü içerisinde sizlere aktarılacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili olarak arama sağlamış ancak farklı bir görüşme sağladığınızdan dolayı sizlere ulaşamamıştır.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri