Mahmut B. Teşekkür Mesajı

İlginiz ve alakadan dolayı teşekkür ederim

N11.com İade Kabul Edilmiyor!

Mahmut B. |

N11.com üzerinde sipariş verdim, ürün 207925369760 ayın 13 Ocak 2015'de verdim 14'de geldi. Kaplumbağa gece lambasının alt kısımda pil haznesi var denemek için 3 adet pil yuvasına pilleri yerleştirdiğimde gördüm ki pilleri tutacak yayların olmadığını gördüm, pille çalışmayınca USB ile denedim çalışıyordu.

Bunun üzerine 15'de geri iade ettim. T*** bana biz sağlam mal gönderdik alıcı malı bozmuştur iadesini kabul etmiyoruz diye bir cevap geldi. Şu an elimde ürün yok N11 para iade de etmiyor. 10 defa telefon ettim sizinle irtibata geçilecek dendi sırf oylama. Hayır anlamadığım firmayla hala iletişime geçilmemesi.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  15:55

  Sayın Mahmut Benlioğlu,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi artırmak açısından önem taşımaktadır. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Mahmut B.
  12 Şubat
  23:27

  Memnuniyeti dile getirirken bir şey var ürünün sadece almak değil hizmetin kaliteli ve ivedi olmasi sorun yaşandığında da haklı veya haksız olanı hemen bir sonuca varilmasi gerekir hizmet budur

 • Mahmut B.
  12 Şubat
  23:15

  İlginiz ve alakadan dolayı teşekkür ederim

 • 21 Ocak
  12:35

  Sayın Mahmut Benlioğlu,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili bölüme ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi iade talebinde bulunduğunuzda talebinize onay verileceği yönündedir. İade talebinizin onaylanmasını takiben ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 gün içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri