N11.com İade İşleminde Sorun!

Emrah B. |

N11'den aldığım bir ürünü iade etmek için iade işlemini başlattım. Sürat Kargo'ya gidip alıcı ödemeli şekilde göndermek istediğimde karşı taraf alıcı ödemeli gönderiyi kabul etmiyor dediler ve ürünü almadılar. Ben de başka bir kargo firmasıyla alıcı ödemeli olarak gönderdim. Sonra satıcı, ürünü anlaşmalı olduğu kargo firmasıyla göndermediğim için iade talebimi reddetti.

Bunu N11'e ilettiğimde bana Sürat Kargo'ya verirken kampanya kodunu da vermeliydiniz dediler ve hiç ilgilenmediler. Ama bana herhangi bir kod gelmemişti. Şu anda ürün satıcının şehrinde kargo firmasında. Bana para iadesi de yapılmıyor, ürün de elimde yok. N11'in yardım menüsünde iade işleminde kargo ödemezsiniz yazıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ocak
  15:42

  Sayın Emrah Boztuna,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetiniz mağaza yetkilisine iletilmiştir. Mağazadan alınan bilgi siparişinize ait ürünün anlaşmalı kargo firması ile gönderilmesi halinde iade talebinize cevap vereceği yönündedir.

  “Hesabım” sayfasındaki “Mevcut Sipariş” bölümünden ilgili ürünü seçerek iade talebinizi mağazaya iletebilirsiniz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri