27 Eylül 2016

N11.com İade İşleminde Geri Yüklenen Site Puanlarını Kullandırmıyor...

N11.com'dan almış olduğum ürünün arıza yapması üzerine servis tarafından iade raporu verildi ve cihazı iade ettim. N11.com cihazın ücretinin bir kısmını sitedeki puanlarım ile yaptığım için puan olarak iade etmiş ancak bu puanları kullandırtmıyor. Ocak ayı itibari ile puan kazanımı ve kullanımı kaldırılmıştır diyerek bahane buluyorlar. Madem öyle neden ürünün tam ücretini iade etmiyorsunuz da puan ile ödenen kısmını puan olarak iade ediyorsunuz. Resmen paranızın üzerine yatıyorlar. Ben bu puanları kazanmak için siteden alışveriş yaptım ve bu şekilde puan kullanmaya hak kazandım. Kafanıza göre puan kullanımını kaldırdık deyip kazanmak için uğraştığımız puanlara almakta ne oluyor? Müşteri temsilcisi de işi bankaya atıp konuyu kapatmaktan başka bir şey yapmadı. Eğer puan kullandırmıyorsanız hesaba iadeyi de puan olarak yapmayacaksınız. Resmen haksız kazanç.

Ahmet 146 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi27 Eylül 2016

    Sayın Ahmet Furkan E., Puan veya kupon kullanarak yapmış olduğumuz alışverişlerin iade edilmesi durumunda, uygulanan indirim tutarı düşülerek, ödemiş olduğunuz nakit tutar bankanıza iade edilmektedir. n11.com alışveriş platformunda puan kullanım ve kazanım süreci sona ermiş olup; yayınlanan kampanyalardan yararlanabilir, kazandığınız indirim kuponları ile alışverişlerinizde avantaj sağlayabilirsiniz. Alışverişinizde kullandığınız puanlar ile ilgili mağduriyetinizin giderilmesi adına gerekli aksiyonlar alınmıştır. Hesabım/Kuponlarım sayfanızdan kontrolü sağlayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet 27 Eylül 2016

    Müşteri temsilcisi ile yapılan bir saatlik görüşmenin sonucunda yalnızda 11 TL kupon teklif edildi. Hiçbir çözüm sunulmadı. Gerekçe ise puan kullanımının kaldırılmış olması. Aman dikkat puanla yaptığınız alışverişleri iade etmeyin karşılığını alamıyorsunuz. Yani ben bu alışverişin tamamını puanla yapmış olsayım bir kuruş iade alamayacaktım. Saçmalıktan başka bir şey değil.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön