18 Ocak 2016

N11.com İade İşlemim Reddediliyor.

12/01 tarihinde n11.com'dan iPhone 5S 16 GB siparişi verdim, ürün sipariş başlığı sipariş verildikten sonra 5 16 GB olarak değiştirildi. 13/01 tarihinde açılmış kutuda aksesuarları tam olmayan iPhone 5 32 GB olarak elime geldi ve hemen faturanın üzerinde yazan numaradan mağazayı tam 14 kez aradım telefonlarını açmadılar soru cevap kısmından sorulara geri dönüş yapılmadı.

Müşteri hizmetleri aracılığıyla iade işlemlerimi başlatıp cihazı ilgili cihaza sim kartımı takmadan mağazaya geri gönderdim. 15/01 mağaza arayarak iade işlemlerinin başladığını söyledi. 16/01'de sim kart takmıştır ürün garantisi başladığı için 2.el olmuş bu yüzden ürün tekrar gönderilecektir diye iptal işlemini yapmıyorlar.

Tansu 146 Okunma

Cevaplar

 • N11.com Temsilcisi23 Ocak 2016

  Sayın Tansu Doğan Yılmaz, Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün garanti sürecinin başlaması ve ürünün 2.el statüsüne düşmesi sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği; teknik servisten temin edeceğiniz rapor doğrultusunda iadenize onay verileceği yönündedir. Siparişinize ait ürünün hatalı gönderilmesi yönünde bir süreç bulunmaktadır. Siparişiniz Iphone 5S olarak değil, Iphone 5 olarak oluşturulmuştur. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Tansu 23 Ocak 2016

  1) sipariş verilen ile gönderilen ürün aynı değil 2) mağaza telefonlarına cevap vermiyor 3) soru cevaplara 24 saat sonra cevap veriyor 4) ürünü geri gönderdim iade sebebini sorular açıklamayı yaptım iade işleminizi yapacağız dediler 5) Ürüne sim kart takılmış 2.el oldu diye iftira atıyorlar. Oysaki benim sim kartım nano sim kart bile değil gerekirse Apple dan hangi sim kartın hangi tarihte cihaza takıldığı bilgisi alınabilir.

 • Tansu 22 Ocak 2016

  N11.com üzerinden almış olduğum ürün farklı geldi ve ürünü iade etmek istediğimde cihaza sim kart takmışsınız cihaz 2.el durumda diyerek iftira atarak iade talebimi red ediliyor, müşteri hizmetlerinden ayrıntılı olarak cihaza hangi sim kartın hangi tarihte takıldığına dair rapor istediğimde bu bizim işimiz değil diyerek telefonu yüzüme kapatıyorlar.

 • Tansu 21 Ocak 2016

  Cihaza hangi tarihte hangi sim kartın takıldığına dair detaylı olarak teknik servis raporu istiyorum

 • Tansu 20 Ocak 2016

  Ürüne kesinlikle sim kart takılmamıştır. Müşteri Hizmetleri ile yaptığım görüşmede müşteri hizmetlerinden ayrıntılı olarak hangi tarihte hangi sim kartın ilgili cihaza takıldığı konusunda detaylı olarak teknik servisi istedim. Fakat bu bizim işimiz değil diyerek müşteri hizmetleri yetkili Seda hanım telefonu yüzüme kapattı.

 • Tansu 20 Ocak 2016

  1) sipariş verilen ile gönderilen ürün aynı değil 2) mağaza telefonlarına cevap vermiyor 3) soru cevaplara 24 saat sonra cevap veriyor 4) ürünü geri gönderdim iade sebebini sorular açıklamayı yaptım iade işleminizi yapacağız dediler 5) Ürüne sim kart takıl 2.el oldu diye iftira atıyorlar. Oysaki benim sim kartım nano sim kart bile değil gerekirse Avea dan sim kart değişimi ne zaman yapıldığına dair bilgi alınabilir veya Apple dan cihaza sim kart takılmadığına dair bilgi alınabilir.

 • Tansu 18 Ocak 2016

  İlgili ürüne kesinlikle sim kart takılmamıştır gerekli servis raporu Apple'dan alınabilir eğer sim kart takıldı ise hangi tarihte hangi sim kartın takıldığına dair servis raporunu alabilirler

 • N11.com Temsilcisi18 Ocak 2016

  Sayın Tansu Doğan Yılmaz, Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün ''Apple iphone 5 16GB'' olduğu ve ürün sayfasında herhangi bir güncelleme sağlanmadığı tespit edilmiştir. 6502 sayılı Cayma Hakkı Kanunun gereğince, satın alınan cep telefonuna sim kart takılması durumunda, ürün 2.el statüsüne düşmekte ve iade alınmamaktadır. Mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürünün garanti sürecinin başlaması, apple.com.tr üzerinden imei no ile sorgulanabileceği, ürünün 2.el statüsüne düşmesi sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir. Konu ile ilgili yetkili servise başvurarak, ürünün iade edilebileceğine dair teknik servis raporu temin ederek iade süreci başlatabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön