16 Eylül 2015

N11.com İade İçin Ek Koşul İstiyor!

Ürünü 1 gün önce teslim aldık haliyle denemek amaçlı takılmış, düzgün çalışmadığı görülmüş. N11.com kullanıldığı gerekçesiyle cayma hakkım iptal oluyormuş, mağaza sürecine başlıyormuş ve servis raporu alıp öyle iade istiyor. İlaveten muhatabımız N11.com değil ürünü satan firmaymış.

Raporu da isteyen N11.com değil, mağaza ve N11.com aracıymış sattıktan sonra onu bağlamazmış. Bizlerde Boyner'in firması güvenilir firma diye alıyoruz, hikayeymiş. Müşteri temsilcisiyle görüşmemde kendisine bu maddelerin iade kısmında nerede yazdığını sordum. Cevap orada yazmayabilir fakat böyle. Başka verecek cevabı yok çünkü yazmıyor. O zaman web sitesindeki yazan şartlar bizleri kandırmak olmuyor mu?

Soner 143 Okunma

Cevaplar

  • Soner 16 Eylül 2015

    Merhaba öncelikli "Elektronik ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün 2.el statüsüne düşmemiş olması gerekmektedir. " bu şart web sitenizin iade sayfanızda nerede yazıyor. Bide onu yazın! Ve hangi yasada! Bahsettiğiniz olay yasada ve sitenizde cep telefonu maddesindedir. Biz Cep telefonu almadık. Sorularıma cevap vermek yerine kopyaya yapıştırma ile müşteri memnuniyeti sağlanmaz. 2.si bizler internetten niçin ürün alıyoruz hiç düşündünüz mü? Ben size söyleyeyim bizlerin mağazaya gidip ürün almaya vaktimiz olmadığından. Siz bana diyorsunuz ürünü servise götür rapor al. Sonra kargo ver bize gönder. Şaka mısınız nederler insana? Hem bozuk malı gönder hem de ben peşinde biz koşayım.

  • N11.com Temsilcisi16 Eylül 2015

    Sayın Soner Akçay, n11.com'da satın aldığınız ürünler mağazalarımız tarafından satışa sunularak kargolanmaktadır. Elektronik ürünlerin iade edilebilmesi için ürünün 2.el statüsüne düşmemiş olması gerekmektedir. Mağazamızdan alınan bilgi, ''Arzum Yoğurt Makinesi'' isimli siparişinizin kullanılmış olması ve tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmesi sebebi ile iadenize onay verilemeyeceği yönündedir. Elektronik ürünlerin iade sürecinde mağazalarımız teknik servis raporu talep edebilir. Üründe üretim hatası tespit edildiği taktirde mağazamız iade almakla mükelleftir. Teknik servis tarafından temin edilecek rapor ile birlikte iade talebinizi mağazamıza iletebilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır. http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön