24 Eylül 2013

N11.com İade Hakkımı Kullanmak İstiyorum!

N11. com dan satın aldığım ürünü 30 günlük ücretsiz iade hakkımdan yararlanarak iade etmek istedim, sırf karşı ödemeli hakkımı kullanıp 8 TL kargo ücreti çıkmış diye iade almıyor ve üstüne üstlük hakaret edip tehdit ediyor, hangi ülkede yaşıyoruz biz, N11. com dan severek alışveriş yapmak suç mudur?

Veya N11. com tedarikçilerini neye göre belirleyip müşterilerine harekete izin veriyor, tehdit etmelerine göz yumuyor, sözü mü geçmiyor, maden 30 günlük ücretsiz iade hakkım var iadem yapılsın ve gereken neyse tedarikçi firmaya yaptırım uygulansın, illa hukuki yollardan mı hakkımızı aramamız gerekli? İlgilileri olayın çözülmesi için görev başında görmek isteriz.

Hüseyin 395 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin25 Eylül 2013

    Tedarikçi firma cevabını aynen iletiyorum: "Merhaba, Hüseyin Bey, iadeyi alışkanlık haline getirmiştir. Aynı hafta içinde tarafımızdan Sony Oto amfi satın almış, kullandıktan sonra iade etmiştir. Daha sonra tekrar Roadstar Oto amfi satın almış, (tarafımızdan iade edecekmisiniz soruldu iade edecek olursa gönderemiyeceğimizi ve daha üst sınıf amfi almasını önerdik, tüm bunlarıkabul ederek satın alınmış) tekrar aynı ürünü kullanıp tarafımıza bilgi vermeden iade etmek istemiştir. Bu tutumu alışkanlık haline getirdiği ve keyfi zarar oluşturduğu için iade kesinlikle reddetmekteyiz." neyin zararı bu cebinden 5 kuruş para çıkmıyor, ürünü ertesi gün kargolayıp geri gönderiyorum çizik deyip bahane ediyosun, kargo ücreti ödemeli diyosun keyfe keder iadeyi reddediyosun, ne zararın var? bütün kargo ücretleri tarfımca ödenmiştir zaten, kaldı ki suçunu itiraf ediyosun hala iade almamakta ısrar ediyosun, 30 gün ücretsiz iade hakkım var, üstelik tehdit ve hakaret ettiniz, ben şimdi hakkımı nerde aramam gerekiyor?

  • N11.com Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, 26 Ağustos - 30 Eylül 2013 tarihleri arasında n11.com tarafından yapılan 30 gün iade kampanyamızdan uygun şartlar sağlandığı zaman faydalanabilirsiniz. 7 gün üzerinde iade etmek istediğiniz ürün, satılabilir özelliğini kaybetmemiş olmalıdır. Kampanya ile ilgili gerekli kontroller yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön