N11.com İade Gerçekleşmiyor...

Promet H. |

201646*********** kodlu siparişimin iade talebi kabul edilmiyor. Sebep olarak ise gelen kargonun henüz açılmamış olması gösteriliyor bu ne demek ya dalga geçer gibi ak********** satıcısından şikayetçiyim.

Etiketler :

Ücret İade Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Nisan
  09:19

  Sayın Promet H.,

  n11.com'da siparişleriniz ile ilgili iade talebi oluşturduğunuzda, talebiniz mağaza tarafından 3 iş günü + 24 saat içerisinde yanıtlanmaktadır. Bu süre içerisinde talebinize cevap verilmemesi durumunda, sistem tarafından otomatik iade sağlanmaktadır.

  Mağazadan aldığımız bilgi, siparişiniz ile ilgili iade talebiniz hakkında gün içerisinde kontrollerin sağlanacağı ve talebinize cevap verileceği yönündedir. İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Siparişiniz ile ilgili iade talebiniz tarafımızca da takip altında olup; iadeniz onaylandığında tarafınıza bilgilendirme sağlanacaktır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri