N11.com İade Etmek İstediğim Ürünü 1 Aydır İade Almıyor!

Emre G. |

N11'den aldığım ürünü beğenmediğim için cayma hakkı süresi içerisinde iade etmek istedim ve bir ön iade talebi oluşturdum. Sistemden aldığım bilgi, ürünü MNG Kargo ile iade edebileceğim yönündeydi. 3 farklı MNG Kargo şubesine sormama rağmen ürünü gönderi kodu olmadan N11 şirketine gönderemeyeceklerini söylediler. Ardından n11.com yetkilisiyle görüşerek durumu anlattım. Mağazadan gönderi kodu istememi söyledi. Alışverişi n11.com üzerinden yapmama rağmen bir de mağaza ile muhatap olmak zorunda kaldım. Mağaza bana ürünü başka bir kargo şirketiyle başka bir adrese göndermemi istedi. N11.com'u tekrar arayarak durumu bildirdim ve mağazanın dediği gibi ürünü göndermemi söylediler. 4. kere kargo şubesine giderek ürünü gönderdim. Sonuç mu? Mağaza ürünü iade hakkım olmadığı için kabul etmemiş. Muhatabım N11 şirketi mi yoksa mağaza mıdır? Ürünün iadesi için daha kaç defa kargo şirketine gideceğim?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mayıs
  10:14

  Sayın Emre G.,

  Konu ile ilgili mağazadan aldığımız bilgi, siparişinize ait ürün ile ilgili iade talebinize onay verileceği yönündedir. Talebiniz n11.com tarafından mağazaya iletilmiştir.

  İadeniz onaylandığında ilgili tutar, n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yapmış ancak sizlere ulaşamamıştır.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri