N11.com Hoover Çamaşır Makinesi İadesi!

İbrahim Ö. |

N11.com'dan Hoover marka çamaşır makinesi aldım. Çamaşır makinesi servis tarafından kurulum yapıldı ve kurutma özelliğinin olmadığını öğrendim, kurutma özelliği olan çamaşır makinesi almak için iade etmek istediğimde N11.com tarafından servis tarafından iade edilebilir raporu almam gerektiği söylendi.

Servisi aradığımda böyle bir uygulamanın olmadığı söylendi. Tekrar N11.com'u aradığımda iade için servis raporu olması gerektiği ve olmadığı takdirde yapabilecekleri bir şeyin olmadığı söylendi. Hoover firmasını aradım onlarda böyle bir uygulamalarının olmadığı söylendi. Tüketici hakları yasasında 15 gün içerisinde koşulsuz iade olduğu söylenmesine rağmen kimse iade kabul etmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Nisan
  14:47

  Sayın İbrahim Öztürk,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Elektronik ürünlerde cayma hakkı kapsamında iade yada değişim işleminin yapılabilmesi için mağaza teknik servis raporu talep edebilir. Bu sebeple öncelikle garanti belgesinde yer alan irtibat numarasından teknik servis ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

  Mağazadan alınan bilgi ürünün kurulumunun yapılması ve 2.el statüsüne düşmüş olması sebebi ile iade talebinize onay verilmeyeceği yönündedir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri