11 Nisan 2013

N11.com Hizmet Yetersizliği!

N11.com'dan iphone 5 siparişi verdim. 7 gün geçmesine rağmen ilgili mağaza (Dubai Bilişim) ürünleri teslim etmedi. N11 müşteri hizm'lerine yaklaşık 15 dakikalık mücadeleden sonra ulaşabildim. Bu konu ile genel merkez sizi 1-2 gün içinde arayacak dediler. N11 üzerinden yapılan sözleşmede müşteri yararına tek bir madde bulunmuyor.

7 gün teslim süresi olan bir ürünü mağaza isterse size 45 günde teslim edebilir. Bu konuda Doğuş grubu diye güvenip alışveriş yaptığınız N11.com hiç bir yaptırımı yok. Müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değil çağrı operatörü 5 kaldı diyor sonra 8 dakikaya çıkıyor inanılmaz bir durum. Parasını ödediğiniz ürünleri ne zaman alacağınız Allah'a kalmış.

Erhan 286 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, Mağazaya gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Siz değerli üyelerimizin ilettiği görüş ve öneriler, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. n11.com Müşteri Hizmetleri

  • Erhan 12 Nisan 2013

    Değerli N11.com müşteri hizmetleri üyeleri, ticari hizmet ve mal alım süreçlerinde karşılıklı düzenlelen sözleşmeler esas alınır. N11.COM'un bize göstermiş olduğu sözleşmede 7 gün yazıyor. Bu da iş günü ibaresi eklenmediği sürece takvim gününü adresler. Çağrı merkezini aramalarımda bunu üstüne basarak belirttim. Hala aynı şeyi söylüyorsunuz. Benim merak ettiğim firmanın bunu zamanında teslim etmemesi durumunda N.11.COM'cum ne gibi bir yaptırım uygulayacağı. Mağaza puanın düşmesinin tüketiciye herhangi bir faydası bulunmuyor.

  • N11.com Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli Üyemiz, n11.com'da siparişleriniz, alışveriş tamamlandıktan sonra hazırlık süresi olarak belirtilen iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde konuyla ilgili bilgilendirilirisiniz. Hazırlık süresi bilgisine ürün sayfasındaki Kargo Detayı alanından ulaşabilirsiniz. 209735193664 no lu siparişinizin hazırlık süresi 7 iş günüdür. Hesabım sayfanızdaki Sipariş Durumu başlığı altında bulunan Mevcut Sipariş bölümünden siparişinizi takip edebilirsiniz İyi Alışverişler n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön