N11.com Hizmet Sunma Niyetinde Değil!

Serkan E. |

N11.com üzerinden çay makinesi sipariş ettim. İş yerine teslim istedim ve ben yoktum diye bir arkadaşımdan teslim almasını rica ettim. Teslim edilen ürünün kırık olduğunu gördüm ve hemen N11.com müşteri hizmetlerini aradım.

Müşteri hizmetlerinin sadece akıl verdiğini, herhangi bir "hizmet" sunma niyetinde olmadığını gördüm. Sorumluluğun kargoda olduğunu bana çok güzel bir şekilde anlattılar. Yalnız şunu anlatmadılar; ben ürünü kargodan değil, N11.com'dan sipariş ettim.

Kargo veya ne anlama geldiğini anlamadığım "mağaza" beni ilgilendirmiyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan E.
  07 Kasım
  13:57

  Aynı tavrınızı devam ettirdiğiniz içn teşekkür ederim!! Demek ki siz sadece kargoya teslim etmekle sorumlusunuz.

 • 07 Kasım
  12:50

  Değerli Üyemiz,

  Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz

  Yapılan kontrollerde, şikayetinizin ilgili bölümlere iletildiği hem mağaza hem de sizin ile görüşülüp bilgi verildiği görülmektedir.

  Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapacaktır.

  n11.com Müşteri Hizmetleri