07 Kasım 2013

N11.com Hizmet Sunma Niyetinde Değil!

N11.com üzerinden çay makinesi sipariş ettim. İş yerine teslim istedim ve ben yoktum diye bir arkadaşımdan teslim almasını rica ettim. Teslim edilen ürünün kırık olduğunu gördüm ve hemen N11.com müşteri hizmetlerini aradım.

Müşteri hizmetlerinin sadece akıl verdiğini, herhangi bir "hizmet" sunma niyetinde olmadığını gördüm. Sorumluluğun kargoda olduğunu bana çok güzel bir şekilde anlattılar. Yalnız şunu anlatmadılar; ben ürünü kargodan değil, N11.com'dan sipariş ettim.

Kargo veya ne anlama geldiğini anlamadığım "mağaza" beni ilgilendirmiyor.

Serkan 91 Okunma

Cevaplar

  • Serkan07 Kasım 2013

    Aynı tavrınızı devam ettirdiğiniz içn teşekkür ederim!! Demek ki siz sadece kargoya teslim etmekle sorumlusunuz.

  • N11.com Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Üyemiz, Ürünün kargo paketinde veya üründe fark edilir şekilde hasar, darbe, kırık tespit edilmesi durumunda, kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolunu sağlayarak teslim alabilirsiniz Yapılan kontrollerde, şikayetinizin ilgili bölümlere iletildiği hem mağaza hem de sizin ile görüşülüp bilgi verildiği görülmektedir. Müşteri Hizmetlerimiz tarafınıza dönüş yapacaktır. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön