N11.com Her Defasında Aynı..

Burak B. |

Vermiş olduğum siparişimi halen onaylamadılar. İlk verdiğim siparişimde de arızalı diyerek iptal ettirdiler bana. Bu 2.siparişim. Aldığım ürün mağaza stok da 6 adet vardı bana vermiş oldukları cevaba bakınız. Ürünün bugün derhal kargoya verilmesini istiyorum kaç kere dile getirdim bunu ama nafile. Resimlere dikkatle bakın bir de vermiş oldukları cevaba..

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mayıs
  10:15

  Sayın Burak B.,

  n11.com'da siparişlerinizin mağaza kaynaklı olarak iptal edilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmaktadır.

  Konu ile ilgili mağazamızdan alınan bilgi, siparişinizin stoklarda tükenmesi sebebi ile gönderimin sağlanamadığı yönündedir. Yapılan kontrollerde siparişinize ait ürünün tarafınızca iptali sağlanmış olduğu görünmektedir.

  Ücret iadeniz n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup, banka süreçlerine bağı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde hesabınıza + bakiye olarak yansıyacaktır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri