N11.com Hediyeleri Göndermiyor.

Abdurrahman B. |

25/09/2014 tarihinde verdiğim siparişin ürün sayfasında ürüne ait 3 hediye gözüküyordu. Hediyeler yedek batarya+kılıf+ Avrupa'ya çift kişilik gidiş dönüş bilet idi. Siparişi sonrası satıcı ile görüştüğümde hediyeleri gönderemeyeceğini söyledi. Sayfada bilgi olarak yazıldığını söylediğimde ise hatalı olduğunu söyleyip sayfayı güncelledi ve hediyeleri kaldırdı.

Konuyla ilgili N11.com müşteri temsilcilerine ulaşıp ürünü aldığım tarihte ürün sayfasında yer alan ve ürünle birlikte gönderileceği yazan her şeyi talep ettiğimi söylediğimde temsilci mağazayı ilgilendiren bir durum olduğunu, konuyla ilgili bir şey yapamayacaklarını söyledi. Hatta istersen yasal yollarla hallet işini gibisinden konuştu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  13:30

  Sayın Abdurrahman Buladı,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetleriniz ilgili ve mağaza yetkilisine iletilmiştir. Yapılan kontrollerde mağaza tarafından siparişinizin iptal edildiği görülmektedir. Ücret iade tutarı bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 2 ila 4 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri