N11.com Hediye Kuponumu Kullanamıyorum.

Merve Ş. |

N11.com tarafından adresime gönderilen 50 tl kuponu kullanamıyorum. Çağrı merkezini defalarca aramama rağmen bir çözüm bulamadılar. Sorunla ilgili form oluşturacaklarını söylediler. Bize ne zaman döneceklerini sorduğumda zaman veremeyeceklerini söylediler. Ancak benim şuan almak istediğim ürün stokta son 3 ürün olarak gözüküyor ve kuponumun tarihi 30 haziranda doluyor.

Sizden cevap gelene kadar almak istediğim ürün tükenirse ne olacak diye sorduğumda ürünleri mağazalar sattığı için kendilerinin birşey yapamayacağını söylediler. Bu nasıl bir saçmalıktır? Kendi hatalarının sonucunda bizler mağdur oluyoruz. Benzer yüzlerce şikayet yazıldığını görünce kasıtlı olarak yapıldığını düşünmeye başladım

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hediye Çeki / Kupon Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve Ş.
  11 Haziran
  15:56

  Benim kuponum 200tl ve üzeri alışverişlerde geçerli shortcut kuponu ve altın, gümüş, seyehat, otel, bilet, simkart kategorilerinde kullanılamayacağı yazıyor. onun haricinde yalnızca sizin göndermiş olduğunuz linkte bulunan ürünlerde kullanılabileceğine dair hiçbir ibare yok. benim almak istediğim ürünler de bu kategorilerden değildi zaten. dolayısıyla kuponu hala kullanamıyorum ve mağduriyetim halen devam ediyor. buraya yazmadan önce zaten sorunumu n11.com müşteri hizmetleriyle çözmeye çalıştım ancak hiçbir sonuç alamadım. müşteri hizmetlerinden şikayet forumu oluşturulmuş olmasına rağmen halen n11.com tarafından herhangi bir geri dönüş de olmadı.

 • 09 Haziran
  17:16

  Sayın Merve Şenol,

  Şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Homend kuponunuzu iletmiş olduğumuz linkte bulunan ürünlerde kullanabilirsiniz.
  http://www.n11.com/promosyon/homend-241219

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri