29 Kasım 2013

N11.com Hediye Kuponu Geçersiz Olarak Silindi!

Mail adresime 55 TL hediye kuponu tanımlandığına dair bildirim maili geldi. Detaylı incelediğimde 04,12,13 tarihine kadar geçerli olduğunu gördüm. Bunun haricinde şu kadar kişi için geçerlidir gibi bir ifade kesinlikle yoktu.

Madem bu şekilde bir kupon var diyerek ileri tarihlerde almak istediğim ürünleri almaya karar verdim. Gün içerisinde biraz araştırma yaptım. sepeti oluşturdum. Akşam eve gittiğimde sipariş vermek için girdim. Hediye kuponu silinmiş.

N11.com dan kupon talebinde bulunan ben değilim. Hediye çeki verip daha sonra başta koyduğunuz kurallara uymayarak neden silindiğini öğrenmek ve memnuniyetsizliğimi belirtmek istiyorum. Prestij kaybetmek sizin tercihinizse bize söz kalmıyor.

Ercan 250 Okunma

Cevaplar

  • Ercan29 Kasım 2013

    verilen cevap ile sorduğum soru birbirinden alakasızdır. konuyla ilgili mantıklı bir açıklama bulurum ümidiyle buraya yazmıştım ancak beklentim karşılanmadı. mesajımda da belirttiğim gibi kaybeden n11.com sitesi ve bu gibi davranışları politikaları izleyen/sürdüren firmalar olur. sonuçta rekabete dayalı serbest piyasa ekonomisi hüküm sürüyor. saygılar.

  • N11.com Temsilcisi29 Kasım 2013

    Değerli Üyemiz, Öncelikle kampanyalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. n11.com tarafından dönemsel kampanyalar yapılabilmektedir. Kullanım alışkanlıklarınıza göre kampanyalarımız olduğunda gerekli bilgilendirme yapılmaktadır Kampanyalarımızı takip ederek indirimli alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön