N11.com Hediye Kuponu Geçersiz Olarak Silindi!

Ercan T. |

Mail adresime 55 TL hediye kuponu tanımlandığına dair bildirim maili geldi. Detaylı incelediğimde 04,12,13 tarihine kadar geçerli olduğunu gördüm. Bunun haricinde şu kadar kişi için geçerlidir gibi bir ifade kesinlikle yoktu.

Madem bu şekilde bir kupon var diyerek ileri tarihlerde almak istediğim ürünleri almaya karar verdim. Gün içerisinde biraz araştırma yaptım. sepeti oluşturdum. Akşam eve gittiğimde sipariş vermek için girdim. Hediye kuponu silinmiş.

N11.com dan kupon talebinde bulunan ben değilim. Hediye çeki verip daha sonra başta koyduğunuz kurallara uymayarak neden silindiğini öğrenmek ve memnuniyetsizliğimi belirtmek istiyorum. Prestij kaybetmek sizin tercihinizse bize söz kalmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hediye Çeki / Kupon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan T.
  29 Kasım
  15:21

  verilen cevap ile sorduğum soru birbirinden alakasızdır. konuyla ilgili mantıklı bir açıklama bulurum ümidiyle buraya yazmıştım ancak beklentim karşılanmadı. mesajımda da belirttiğim gibi kaybeden n11.com sitesi ve bu gibi davranışları politikaları izleyen/sürdüren firmalar olur.
  sonuçta rekabete dayalı serbest piyasa ekonomisi hüküm sürüyor.

  saygılar.

 • 29 Kasım
  15:12

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle kampanyalarımıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. n11.com tarafından dönemsel kampanyalar yapılabilmektedir. Kullanım alışkanlıklarınıza göre kampanyalarımız olduğunda gerekli bilgilendirme yapılmaktadır Kampanyalarımızı takip ederek indirimli alışveriş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri