20 Ocak 2014

N11.com Hediye Çeki Sorunu Haftalardır Çözmedi

Daha önce yapmış olduğum 201741242963 Nolu siparişim firmanın bana kargoyu göndermemesi nedeniyle iptal etmek istemiştim. Firmanın hiçbir işlem yapmaması nedeniyle en sonunda otomatik iptal edilmişti. Bu konu ile ilgili yapmış olduğum çok sayıda şikayet olmasına rağmen n11 herhangi bir geri dönüş yapmadı. Bununla beraber bu alışverişi hediye çek ile beraber yapmış olmama rağmen alışveriş iptal olduktan sonra tekrar sistem bu hediye çekini hesabıma yükleme yapmadı.

Bunun üzerine 2 Ocak 2014 tarihinde bununla ilgili olarak firmaya şikayette bulundum. Fakat 14 Ocak 2014'e kadar herhangi bir geri dönüş olmayınca tekrar müşteri hizmetlerini arayarak bu şikayetimi tekrarladım. Bu süreç boyunca tekrar geri dönüş yapılmadı.

Şikayetim ile ilgili herhangi bir çözümde ortaya konmadı. Firmanın müşteri hizmetleri çok kötü, ve size hiç bir sorunuzda geri dönüş yapılmıyor.

Cenk 83 Okunma

Cevaplar

  • Cenk 21 Ocak 2014

    Çok kötü ve ilgisiz bir müşteri hizmetleri birimi var.

  • Cenk 20 Ocak 2014

    Bu söylediğiniz kesinlikle doğru değil. Benim sadece o çekim iade edilmedi. Kullandığım diğer çeklerim iade veya iptal durumunda tekrar sisteme yüklendi. Ayrıca, ben hiç bir şekilde öyle bir şart hatırlamıyorum. Hatta çok ürün alımında iade ile ilgili örnekler bile vardı. Böyle saçma şart mı olur ne demek firma ben o çeki alabilmek için zararına ürün alayım sonra firma ürünü göndermeyip iptal etsin benim hediye çekim iptal edilsin. Ayrıca firma ürünü göndermediyse bu durumda benim ne suçum oluyor da çekim iade edilmiyor. Eğer böyle bir durum varsa neden bana üç haftada bir cevap verilmedi. Müşteri hizmetleriniz çok kötü. Sizinle bu son alışverişim olmuştur, çözüm üretmek değil çözüm üretememek üzerine kurmuşsunuz sisteminizi.

  • N11.com Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz, Yaşamış olduğunuz aksilikden dolayı üzgünüz. Kampanya şartları gereği satın alınan ürünün iptal/iade edilmesi halinde kullanmış olduğunuz kuponlar hesabınıza geri yüklenmemektedir. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön