N11.com Hediye Çeki!

Ümit T. |

25.05.2013 te n11 den sipariş ettiğim ürünleri aldım ve söyledikleri gibi 8 tane hediye çeki kuponu hesabıma tanımlandı. Ne hikmetse bunları 1 ay sonra kullanabiliyor muşum .İlk önce anlamadım neden olduğunu, sonra gelen siparişlerimden birinde hatalı ürün olduğunu farkettim ve site yi aradım bana değişim talep etmemi söylediler sonra verdikleri adrese kargolamamı bura ya kadar herşey normal sonra hesabıma baktığımda kuponlarımın silinmiş olduğunu gördüm. Yaa kuponları neden sildiniz diye telefonda soruyorum birisi diyor değişim yaptığınız için diğeri değişimde silinmemesi lazımdı bu ne biçim tutarsızlık, ben size ürünü iade mi ettim paramı geri mi istedim. Sonra değişim tamamlanınca kuponlar....

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  19:16

  "Değerli Üyemiz,

  Moda ve Kozmetik'te Külçe, Ziynet Altın/Gümüş hariç tüm ürünlerde, tek seferde en az 100 TL tutarında alışverişlerinizde %111’i oranında hediye kuponu kazanabilirsiniz.

  Kampanya kapsamından kazanılan kuponlar alışveriş tamamlandığında hesabınıza yatmaktadır. Değişim işleminiz tamamlandığında kuponlarınızı kontrol edebilirsiniz.


  n11.com Müşteri Hizmetleri