22 Ağustos 2016

N11.com Hatalı Ürün Görseli...

Öncelikle, telefonda çözüm üretemeyen müşteri temsilcisi çalıştırdığınız, ve Live Chatte suratımıza kapattığınız için teşekkür ederim. Aslında sorun çok basit ama görüyorum ki, siz çok basiretsiz. Kelepir adlı mağazanızdan Philips 4929/80 model 3000 watt bir ütü almak istedim.
Sipariş verecekken, üstte kullanılan görselin 2800 watt, altta kullanılan büyük görselin 3000 watt olduğunu gördüm.

Bununla ilgili mağazaya soru sordum, beni Philips'in sayfasına yönlendirdiler. Sizin satıcı, sattığı ürünün modelinin kaç watt olduğunu nasıl bilemez? Eğer satıcı bilemezse, Philips satıcının elindeki ürünün ne olduğunu nereden bilecek? Bununla ilgili önce N11.com çağrı merkezinizi aradım. İlgili ürünün kategori yöneticisinin ilgilenmesini istedim. Müşteri temsilcisi sessizce bekledi. Uykudan yeni uyanmıştı.

Erman 123 Okunma

Cevaplar

  • N11.com Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Erman U., Müşteri Hizmetlerimiz ile yapmış olduğunuz görüşmeler ile ilgili şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili bölümlere iletilmiş olup; yapılacak kontrollerin ardından gerekli aksiyonlar alınacaktır. Mağazadan aldığımız bilgi, ilgili ürünün 3000 watt olduğu yönündedir. Tarafınıza yapılan yönlendirme ve gerekli güncellemelerin sağlanması adına mağazamıza gerekli uyarılar yapılmıştır. Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili sizleri bilgilendirmiştir. Hesabım sayfanızda bulunan Canlı Destek bölümünden de bize ulaşabilirsiniz. n11.com Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön