N11.com Hatalı Ürün Gönderimi!

Üzeyir E. |

N11'den sipariş verdiğim ürün kargolanması gereken 5 gün geçtikten sonra ben arayınca kargoya verildi ama hatalı ürün gönderildi.

İade için aradım internetten işlem yapın dediler mobil internet veya uygulamadan işlem yapılamıyormuş. O zaman niye uygulama ya da mobil web siteniz var. İnternet üzerinden iade içinde iki gündür siteye giriş yapamadığım için işlemi gerçekleştiremiyorum.

Müşteri hizmetlerini aradığımda da internet sitesinde bir hata olmadığı bilgisi veriliyor. Sanırsın biz yalan konuşuyoruz. Bakalım iadeyi kaç günde yapabileceğim.

Etiketler :

Online İşlemler Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  12:22

  Sayın Üzeyir Erol,

  n11.com'da siparişlerinizin hatalı gönderilmesi durumunda, mağazalarımız hakkında gerekli aksiyonlar alınmakla birlikte gereken uyarılar sağlanmaktadır.

  Konu ile ilgili olarak alınan bilgi sipariş yoğunluğu nedeniyle hatalı gönderim sağlanmış olabileceği yönündedir. Hesabım/Mevcut siparişlerim bölümünde iade talebinizi oluşturarak ürününüzü mağazamızın anlaşmalı olduğu kargo firması ile göndererek iade sürecinizi başlatabilirsiniz. Mevcut taleplerinize 3 iş günü +24 saat içerisinde yanıt verilmektedir.

  Ücret iadeniz onaylandığında ilgili tutar n11.com tarafından aynı gün iade edilmekte olup banka süreç ve uygulamalarına bağlı olarak 3 iş günü içerisinde sizlere aktarılmaktadır.

  Konu ile ilgili olarak yapılan kontrollerde ilgili tarihte Türkiye geneli internet sitelerine erişim sorunu olduğundan dolayı işlemlerinizi gerçekleştiremediğiniz yönünde bilgiye ulaşılmıştır.

  Müşteri Hizmetleri Ekibimiz konu ile ilgili arama yaparak sizleri bilgilendirmiştir.

  http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden ve 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri