N11.com Hasarlı ve Kullanılmış Cihaz.

Soner K. |

N11.com'dan sipariş ettiğim ve kullanılmamış (sıfır) olması gereken tableti teslim aldığımda kullanılmış ve hasarlı olduğunu gördüm. Cihazın içinin açıldığı her iki yanındaki birleşme yerlerinin çatlak olmasından anlaşılıyor. İade işlemlerini başlattım. Umarım ücret iadesi kısa sürede yapılır. Sıfır ürün satıyoruz diyerek insanları kandırıyorlar.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  16:38

  Sayın Soner Kaya,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Yapılan kontrollerde iade talebinizin onaylandığı ve ücret iade tutarının başarılı bir şekilde aktarıldığı görülmektedir.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri

 • Soner K.
  11 Kasım
  11:48

  Ürünü 3 gün önce iade etmeme rağmen henüz benimle irtibata geçen olmadı. İade işleminden sonra n11.com. benimle irtibata geçmedi. İnternet sitelerinde "iade talebi geldi" şeklinde bir ibare var ve hiç değişmiyor. Ne yapacakları, ücret iadesini nasıl ve ne zaman gerçekleştireceklerini artık Allah bilir... n11.com dan ilk defa alışveriş yapmıştım ve kesinlikle bu son alışverişim olacak. n11.com'a güvendiğim için çok pişmanım.

 • 07 Kasım
  11:06

  Sayın Soner Kaya,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Hasarlı veya eksik ürünlerde kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletmelisiniz. Hasarlı veya eksik kargolar için kargo görevlileri zabıt tutmakla yükümlüdür. Kargo görevlisinin belge, zabıt veya tutanak düzenlemediği durumlarda ürünü teslim almadan görevliye iade edebilir veya kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz.

  Müşteri Hizmetleri Ekibi tarafınıza bilgilendirme sağlamıştır.Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.n11.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08503330011 numaralı n11.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  n11.com Müşteri Hizmetleri